НАРВСЬКИЙ КОЛЕДЖ ТАРТУСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ
Запрошуємо іноземних абітурієнтів на співбесіду та вступні іспити на різні навчальні програми у 2022 році
З 01.05 до 01.06 2022 року починається прийом заяв для вступу до Нарвського коледжу Тартуського університету на три навчальні програми.
Шановні абітурієнти! З 07.03.2022 Тартуський університет ухвалив рішення про закриття прийому заявок від абітурієнтів з Росії та Білорусі на наступний навчальний рік (2022/2023). Виняток з цього правила становлять лише кандидати, які вже мають посвідку на постійне проживання чи довгострокову візу ЄС.

В свою чергу, дедлайн для абітурієнтів з України на програми, які викладаються не естонською мовою, продовжено до 1 червня. Також українські абітурієнти звільняються від сплати внеску за подання заявки. Університет Тарту висловлює всебічну підтримку Україні та її громадянам: про конкретні заходи читайте, будь ласка, тут.
Нова будівля коледжу - сучасний формат навчання
Нова будівля Нарвського Коледжу Тартуського Університету була відкрита у 2012 році. В результаті було вирішено головне завдання модернізації коледжу – він став сучасним та багатофункціональним навчальним комплексом, що не тільки може приймати більше студентів, а й забезпечує високий стандарт навчання, котрий відповідає рівню найкращих європейських університетів.
Нарвський коледж пропонує
Перспективи працевлаштування у ЄС
Нарвський Коледж орієнтований на підготовку фахівців, які знайдуть цікаві пропозиції на естонському та зарубіжних ринках праці. Освіта - перший крок у кар'єрі.
Стипендії та стартапи
Приємним бонусом для безкоштовної освіти є стипендії для студентів. Також Нарвський Коледж бере участь у розвитку студентських стартапів та допомагає отримати гранти.
Гуртожиток для студентів
Нарвський Коледж має новий сучасний гуртожиток, який він ділить спільно з академією МВС. Будівля унікальна своїм плануванням та ергономікою.
Ідеальні умови для навчання
Сучасні навчальні аудиторії, комп'ютерні класи, виставкові зали, кафе – все це знаходиться в будівлі Нарвського Коледжу. Для студентів створюються максимально комфортні умови.
Тісні міжнародні зв'язки
Крім студентів з Естонії та сусідніх країн у Нарвському Коледжі ТУ навчаються гості із далекого зарубіжжя.
Щорічно до Нарвського Коледжу Тартуського Університету вступають нові студенти з Естонії та інших країн. Коледж співпрацює з навчальними закладами у Європі та за океаном, тому до Нарви щороку приїжджають і студенти по обміну. Навчальні програми ретельно опрацьовані, а ефективне технологічне оснащення та сильний викладацький склад дозволяють досягати високих результатів.
Сучасний навчальний процес
Інфраструктура Нарвського Коледжу зробила його популярним регіональним майданчиком для семінарів та дискусій.
Передове оснащення зробило Нарвський Коледж Тартуського Університету найпрестижнішим навчальним закладом на Північному Сході Естонії. Більше того, сьогодні коледж – це майданчик для проведення внутрішніх та міжнародних конференцій, виступів відомих бізнесменів, громадських діячів та офіційних осіб. Коледж завжди знаходиться в центрі важливих та цікавих подій Нарви та всієї Естонії.
Комп'ютерні технології
Естонія стрімко розвиває технології та вважається цифровою державою. Коледж відповідає цьому статусу.
Нарвський Коледж Тартуського Університету повністю комп'ютеризований. Для студентів відкриті не лише аудиторії, де йдуть заняття з профільних предметів, пов'язаних із темою інфотехнологій, а й бібліотека з постійним доступом до мережі та вільними комп'ютерами. У коледжі працює безкоштовний Wi-Fi. Естонія - цифрова держава, і Нарвський Коледж повністю відповідає цьому статусу.
Студентське кафе Muna
Для студентів створено всі умови для комфортного навчання та відпочинку. У коледжі працює кафе.
Кафе Muna у будівлі коледжу – улюблене місце зустрічі студентів. Тут можна смачно пообідати у перерві між заняттями або просто посидіти з ноутбуком за філіжанкою кави. Для учнів діє спеціальна система знижок. Періодично у кафе проводяться розважальні заходи: музичні виступи, інтелектуальні ігри, тематичні вечірки.
Концерти, виставки, заходи
Активне культурне та громадське життя в Нарвському Коледжі дозволяють називати його культурним центром Нарви.
Нарвський коледж – це не тільки заклад освіти, а ще й осередок культурного життя. Тут постійно проводять виставки художників та фотографів, джазові та класичні концерти, зустрічі з письменниками та артистами. Громадське життя в коледжі відбувається досить активно, і в ньому завжди беруть участь і студенти.
Дізнайтеся більше про Нарвський Коледж
Ми зібрали найпопулярніші питання щодо вступу та навчання в Нарвському Коледжі Тартуського Університету. Хочете дізнатися більше, натискайте кнопку!
Запитання та відповіді про Коледж
Є питання щодо вступу?
Будь ласка, уважно прочитайте розділ запитань та відповідей на сайті. Швидше за все, відповідь на ваше запитання там уже є.
Із якої країни можна подати заяву на вступ?
Нарвський Коледж приймає заяви від абітурієнтів із будь-яких країн. У нас на постійній основі або по обміну навчаються студенти з України, Казахстану, Молдови, Монголії та інших країн.
Чи обов'язкове знання англійської мови для вступу?
Так, співбесіди проводяться англійською. Значну частину екзаменаційних питань зі спеціальності IT теж сформульовано англійською мовою. Нарвський коледж зацікавлений у наборі студентів, які володіють англійською мовою на рівні Pre-Intermediate, Intermediate та вище.
Чи допомагає Коледж студентам із працевлаштуванням?
Нарвський Коледж не може безпосередньо вирішувати питання працевлаштування місцевих чи іноземних студентів в Естонії. У той же час, у внутрішній поштовій розсилці для студентів Тартуського Університету та Нарвського Коледжу періодично повідомляється про відкриті вакансії для студентів, але ця розсилка має виключно інформаційний характер, і Коледж ніяк не може вплинути на те, чи отримає студент роботу чи ні.
E-mail
Представтеся
Телефон
Що б ви хотіли дізнатися про вступ?
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності
Raekoja plats 2, Narva 20307, Eesti
Made on
Tilda