НАРВСЬКИЙ КОЛЕДЖ ТАРТУСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ
Запрошуємо іноземних абітурієнтів на співбесіду та вступні іспити на різні навчальні програми у 2022 році
З 01.05 до 01.06 2022 року починається прийом заяв для вступу до Нарвського коледжу Тартуського університету на три навчальні програми.
Шановні абітурієнти! З 07.03.2022 Тартуський університет ухвалив рішення про закриття прийому заявок від абітурієнтів з Росії та Білорусі на наступний навчальний рік (2022/2023). Виняток з цього правила становлять лише кандидати, які вже мають посвідку на постійне проживання чи довгострокову візу ЄС.

В свою чергу, дедлайн для абітурієнтів з України на програми, які викладаються не естонською мовою, продовжено до 1 червня. Також українські абітурієнти звільняються від сплати внеску за подання заявки. Університет Тарту висловлює всебічну підтримку Україні та її громадянам: про конкретні заходи читайте, будь ласка, тут.
Нарва - місто на кордоні Естонії та Росії. Воно є третім за величиною містом в країні
Нарва посідає третє місце в Естонії за чисельністю населення після Талліна і Нарви. А ще - це найбільше російськомовне місто в країні. Відтак, для студентів пострадянського простору Нарва має кілька беззаперечних переваг: російськомовне середовище, доступні ціни, географічне розташування.
Плюси Нарви для студентів
Російська мова
У Нарві говорять російською, тож розв'язувати побутові питання тут дуже легко. Водночас у Нарвському Коледжі студенти навчаються відразу кількома мовами.
Доступні ціни
Нарва - недороге місто. Тут можна легко знімати дешеву квартиру, а ціни на послуги помітно нижчі від середньоєвропейських. Це важлива перевага Нарви для економних студентів.
Відмінне транспортне сполучення
В Іда-Вірумаа сформовано хорошу мережу безкоштовних автобусів, що пов'язують увесь регіон. Більш того, для бажаючих провести час у Нарві, Таллінні або Тарту є безліч транспортних можливостей, що дозволяють легко подорожувати.
Все, що потрібно – є у місті
Торгові центри, кафе, ресторани, клуби, концертні та спортивні зали. Життя у Нарві надзвичайно насичене.
Нарва на північному сході Естонії
Нарва – третє місто Естонії за чисельністю населення. Розташоване прямо на кордоні з Росією.
За естонськими мірками Нарва – велике місто. Тут проживає близько 60 тисяч людей. У Нарві можна знімати доступне житло (близько 50-100 євро на місяць за оренду квартири), а на вихідні звідси легко можна подорожувати Естонією - дорога до Таллінна займає близько 2,5-4 годин, до Тарту - 2-3 години. Курорт Нарва-Йиесуу розташований за пів години їзди, а до Росії потрапити ще простіше - Івангород перебуває відразу за прикордонним мостом.
Нарвський Коледж має новітній гуртожиток
Будівля унікальна своїм плануванням та ергономікою: над першим бетонним ярусом встановлені ще три дерев'яні поверхи з житловими кімнатами. Нижню частину будівлі займає басейн.
Ціни на проживання варіюються від 125 до 250 євро. Детальніше ознайомитись з сайтом гуртожитку ви можете тут.Зверніть увагу, що лише будівля на Kerese 14 знаходиться в Нарві, решта корпусів в Тарту.
Різноманітність розваг
У Нарві можна не лише навчатися, а й відпочивати. Записатися у спортклуб, провести час у кіно чи відвідати концерт.
У Нарві широкий вибір магазинів та розважальних закладів. У вільний час можна посидіти в кафе або ресторані, сходити в кіно, зайнятися спортом або шопінгом. При цьому ціни на товари та послуги приємно здивують тих, хто був у туристичній поїздці, наприклад, у Таллінні. Нарва – помітно дешевше місто.
Коледж у центрі міста
Нарвський Коледж Тартуського Університету - сучасна будівля, розташована поруч з історичною міською ратушею.
Нарвський Коледж розташований в історичному центрі міста, поряд із будинком Ратуші. Звичайно, у порівнянні з довоєнним періодом Нарва серйозно змінила свій архітектурний вигляд, але тут збереглися зразки старих будівель. Любителі історії та культури знайдуть у Нарві чимало цікавого для себе.
Морський курорт Нарва-Йиесуу
Влітку на околиці Нарви приїжджають туристи для відпочинку на морському узбережжі. Тут розташовано чимало спа-комплексів.
Іда-Вірумаа (регіон Естонії, в якому розташована Нарва) користується популярністю у туристів, які люблять відпочинок на природі, пансіонатах і спа-центрах. За пів години їзди від Нарви знаходиться курортне містечко Нарва-Йиесуу, де можна чудово провести час, відпочивши на морському узбережжі. Влітку тут починається пляжний сезон, а також цілий рік проводяться різноманітні фестивалі та інші заходи.
Дізнайтесь більше про життя в Нарві
Ми зібрали найпопулярніші питання про повсякденне життя в Нарві. Бажаєте дізнатися більше, натискайте кнопку!
Запитання та відповіді про Нарву
Є питання щодо вступу?
Будь ласка, уважно прочитайте розділ запитань та відповідей на сайті. Швидше за все, відповідь на ваше запитання там уже є.
E-mail
Представтеся
Телефон
Що б ви хотіли дізнатися про вступ?
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності
Raekoja plats 2, Narva 20307, Eesti
Made on
Tilda