НАРВСЬКИЙ КОЛЕДЖ ТАРТУСЬКОГО УНIВЕРСИТЕТУ
Запрошуємо іноземних абітурієнтів на співбесіду та вступні іспити на різні навчальні програми у 2022 році
З 01.05 до 01.06 2022 року починається прийом заяв для вступу до Нарвського коледжу Тартуського університету на три навчальні програми.
Шановні абітурієнти! З 07.03.2022 Тартуський університет ухвалив рішення про закриття прийому заявок від абітурієнтів з Росії та Білорусі на наступний навчальний рік (2022/2023). Виняток з цього правила становлять лише кандидати, які вже мають посвідку на постійне проживання чи довгострокову візу ЄС.

В свою чергу, дедлайн для абітурієнтів з України на програми, які викладаються не естонською мовою, продовжено до 1 червня. Також українські абітурієнти звільняються від сплати внеску за подання заявки. Університет Тарту висловлює всебічну підтримку Україні та її громадянам: про конкретні заходи читайте, будь ласка, тут.
Подання документів для вступу до Нарвського коледжу
Отже, Ви вирішили вступити до Нарвського коледжу Тартуського університету. На цій сторінці Ви знайдете покрокову інструкцію, яка допоможе Вам із проходженням процедури. Нагадуємо, що подання документів здійснюється винятково в електронному форматі та дистанційно. Ваша присутність в Нарвському коледжі для цього не обов'язкова.
Перелік обов'язкових документів для подання заяви простий. Фактично, це посвідчення особи та документ, що підтверджує наявність середньої освіти. Оскільки навчання відбувається в Європейському Союзі, абітурієнту знадобиться закордонний паспорт. Якщо у Вас його ще немає, то до заяви можна додати копію Вашого внутрішнього паспорта. Детальний список документів знаходиться у вкладці нижче.

Зверніть увагу, що в 2022 році подання заяви здійснюється на платній основі. Проте, для громадян України та Естонії подача заяви безкоштовна. Якщо у вас громадянство іншої країни, то, будь ласка, ознайомтесь із інструкцією щодо оплати.
Перевірте, чи всі Ваші документи готові для подання заяви?
Для абітурієнтів з України необхідно:
1. Копія сторінок паспорта, де зазначені особисті дані абітурієнта. Це може бути ваш внутрішній або закордонний паспорт;
2. Офіційна копія або витяг зі шкільного атестату (отримані в навчальному відділі школи). Для DreamАpply достатньо відсканувати диплом та транскрипт оцінок та завантажити їхні електронні копії. Щоб надіслати поштою (див. інструкції нижче), завірте копії вашого атестату в секретаріаті/відділі кадрів школи або нотаріуса;
3. До заяви необхідно додати мотиваційний лист англійською мовою.


Для подання заяви на вступ до Нарвського коледжу Тартуського університету необхідно зареєструватися на сайті Dream Apply. Для цього потрібно вибрати опцію 'Become an applicant' та заповнити персональні дані. Заповніть усі блоки, позначені червоною зірочкою та відправте інформацію в систему.

Після проходження реєстрації на Вашу пошту надійде лист із індивідуальним кодом доступу до системи. Збережіть цей код, оскільки це найпростіший та найзручніший спосіб ідентифікації в Dream Apply. Тепер все готове для того, щоб знайти Нарвський коледж у системі та перейти до вибору спеціальності, на якій Ви бажаєте навчатися.

У рядку пошуку в розділі 'Find Programmes' введіть "Narva College". Пошук навчальних програм відбувається виключно англійською мовою. Результат пошуку перелічить усі програми, доступні для іноземних студентів. Просимо звернути увагу, що результатами пошуку можуть бути й інші естонські університети. Будьте уважними.

Виберіть навчальну програму, яка вас цікавить, з п'яти доступних для подання заяви і переходьте до відправки документів. Для цього потрібно натиснути кнопку Apply now і дотримуватися вказівок системи. Рекомендуємо відразу відсканувати або сфотографувати у добрій якості необхідні документи та заздалегідь підготувати мотиваційний лист.

У вкладці 'Profile' необхідно заповнити всі поля, відмічені червоними зірочками. Увага! Надайте Ваші дані саме так, як вони подані в закордонному паспорті. Вводьте інформацію латиницею. Якщо Ваш закордонний паспорт ще в процесі оформлення, скористайтесь опцією 'I don't have my passport yet' та зазначте номер внутрішнього паспорта або аналогічного документа.

Перейдіть до заповнення даних зворотного зв'язку. Надайте адресу електронної пошти, адресу проживання та поштовий індекс. Не забудьте також додати 'Emergency contact' – додаткові контактні дані. Тут, наприклад, можна вказати телефонний номер батьків або друзів.

Наступний пункт – відомості про здобуту освіту. За бажанням тут можна зазначити кілька місць навчання. Увага, якщо Ви вже маєте вищу освіту, Ви можете вказати її в цій вкладці анкети, але сам диплом сканувати і додавати до заяви не потрібно.

У вкладці 'Languages' зазначте Вашу рідну мову, а також рівень володіння іноземними мовами. Якщо ви складали додаткові іспити, наприклад, TOEFL, бажано також додати цю інформацію до системи. Зверніть увагу, що Ви можете надати дані про володіння кількома іноземними мовами.

Відомості про роботу. Дані в цій вкладці можна вказувати опціонально. Якщо ви вже маєте досвід роботи в будь-яких організаціях, ви можете повідомити ці відомості про себе. Якщо ж ви ще не працювали або не вважаєте за потрібне розповідати про свою кар'єру, просто залиште ці поля порожніми і переходьте до наступного розділу.

Ви брали участь у волонтерських проектах? Грали за шкільну спортивну команду? Ходили в туристичний клуб чи займаєтеся музикою? Розкажіть про свої хобі або громадську роботу, заповнивши інформацію в цьому розділі. Тут також можна додати кілька пунктів про Ваше волонтерство або захоплення.

Якщо Вам довелося навчатися або працювати за кордоном, то в пункті 'Residences' Ви також можете зазначити цю інформацію. Зверніть увагу на те, що тут не йдеться про туристичні поїздки або розважальні подорожі за кордон. Тут йдеться саме про практичний досвід роботи або навчання за кордоном.

У вкладці 'Documents' Ви повинні завантажити скани або фото документів. Будь ласка, зробіть якісні фото/скани. Необхідно відправити: розворот внутрішнього посвідчення особи, розворот закордонного паспорта (якщо він вже є), а також скан або фото документів, що підтверджують наявність середньої освіти, наприклад, шкільного атестата.

До заяви, сканів/фотографій Ваших документів також необхідно додати мотиваційний лист. Це невелике есе англійською мовою, в якому Вам потрібно розповісти про себе, свої досягнення, а також написати, чому Ви бажаєте навчатися в Нарвському коледжі. Мотиваційний лист складається у вільній формі. Обсяг тексту – від 1500 до 3000 символів.

На завершення, будь ласка, вкажіть додаткову інформацію. Наприклад, якщо ви вже подавали заяву на вступ до естонського ВНЗ, позначте цей пункт. Також ми будемо вдячні вам, якщо ви розповісте, звідки дізналися про можливість навчання в Естонії, про вступ до Нарвського коледжу Тартуського університету.

Остання вкладка – 'Checklist'. І ній можна переглянути рівень заповнення Вашої заявки. Якщо в процесі заповнення анкети не були зазначені якісь важливі дані, система дасть про це знати. У будь-який момент до відправлення заявки Ви зможете перейти на іншу вкладку анкети та виправити помилку або додати необхідну інформацію.

Не забувайте зберігати додану інформацію. Для цього в системі є кнопка 'Save'. Кнопка 'Submit' означає, що Ви повністю заповнили анкету і готові відправити заяву. Будь ласка, перевірте правильність усіх наданих даних перед відправленням Вашої заяви.

Роздрукуйте готову анкету з Dream Apply після відправлення заявки. Паперову копію анкети потрібно надіслати звичайною поштою до Нарвського коледжу. Виберіть опцію 'Print', позначте галочками всі пункти (окрім 'Documents'), підтвердьте згоду про надання персональних даних і роздрукуйте Вашу анкету.


У Вас залишився останній етап: Вам необхідно надіслати анкету та роздруковані копії Ваших документів (посвідчення особи, закордонний паспорт, атестат та транскрипт оцінок, завірені в навчальному закладі чи у нотаріуса або результати ЗНО, якщо вони є) на поштову адресу Нарвського коледжу: Raekoja plats 2, Narva, Estonia, поштовий індекс: 20307. Отримувач: Ivan Polynin. Телефон (за потреби): + 372 740 1922.

У Вас ще залишилися питання щодо вступу?
Будь ласка, уважно перечитайте наш розділ запитань та відповідей на сайті. Швидше за все, Ви там знайдете відповідь на Ваше запитання.
З якої країни можна подати заяву на вступ?
Нарвський Коледж приймає заяви від абітурієнтів із будь-яких країн. У нас на постійній основі або обміну навчаються студенти з України, Казахстану, Молдови, Монголії та інших країн.
Чи обов'язкове знання англійської мови для вступу?
Так, співбесіди проводяться англійською. Значну частину екзаменаційних питань зі спеціальності IT теж сформульовано англійською мовою. Нарвський коледж зацікавлений у наборі студентів, які володіють англійською мовою на рівні Pre-Intermediate, Intermediate та вище.
Чи допомагає Коледж студентам із працевлаштуванням?
Нарвський Коледж не може безпосередньо вирішувати питання працевлаштування місцевих чи іноземних студентів в Естонії. У той же час, у внутрішній поштовій розсилці для студентів Тартуського Університету та Нарвського Коледжу періодично повідомляється про відкриті вакансії для студентів, але ця розсилка має виключно інформаційний характер, і Коледж ніяк не може вплинути на те, чи отримає студент роботу чи ні.
E-mail
Представтеся
Телефон
Що б ви хотіли дізнатися про вступ?
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності
Raekoja plats 2, Narva 20307, Eesti
Made on
Tilda